Agenda

Onderstaand de agenda van aankomende periode.

Afgelopen agenda

Zomervakantie
4 nov
Schoolfinale First Lego League Klas 1
7 nov
Week van respect
8 nov
Stage 3HA en 3AHA
9 nov
Profielkeuzemiddag 3HA en 3AHA
16 jan
Rapportbespreking klas 4
17 jan
Rapportbespreking klas 3
18 jan
Rapportbespreking klas 2
18 jan
Doe- en Info avond
19 jan
Rapportbespreking klas 1
24 jan
Vakkencarrousel 3Havo en 3VWO
25 jan
10 minuten gesprekken
1 feb
Open dag
6 feb
Meet & Greet Economie
7 feb
Stage 3TL
8 feb
Stage 3TL
17 feb
Schaatsmiddag
20 feb
Voorlichting stage 3BK
22 feb
Beroepen- en opleidingsmarkt
25 feb
Voorjaarsvakantie
7 mrt
Ontwikkelmiddag
14 mrt
Ouderavond Vakkenkeuze
20 mrt
Presentatie Burgerschap 2.0
22 mrt
Rechtbank bezoek
27 mrt
Toets week
27 mrt
Fryske Wike
3 apr
Ontwikkelmiddag
6 apr
Paasviering
7 apr
Pelgrims dag
17 apr
Landelijke Dag tegen Pesten
20 apr
Laatste schooldag klas 4
20 apr
Excursie klas 1
20 apr
Excursie klas 2
21 apr
Dag van de gezonde schoolkantine
22 apr
Meivakantie
15 mei
Gezonde schoolweek
18 mei
Hemelvaartsdag
26 mei
Schoolfeest ljr. 1, 2 en 3
29 mei
Pinkstermaandag
31 mei
Ontwikkelmiddag
8 jun
Stage 3TL
14 jun
Uitslag examens 1e tijdvak
21 jun
Kennismakingsmiddag
21 jun
Kennismakingsavond
29 jun
Uitslag 2e tijdvak B - K
29 jun
Toetsweek / Taaldorp
3 jul
Inhaaldag toetsen
6 jul
Uitslag 2e tijdvak GL/TL
6 jul
Rapportvergaderingen
7 jul
Alternatieve schooldag
10 jul
Werkweek ljr. 3
10 jul
Activiteitenweek
11 jul
Meet & Greet
17 jul
Mentortijd met boeken inleveren en rapport
17 jul
Afscheid klas 3 Havo / Atheneum
18 jul
Schoolkaatsen
4 sep
Organisatie dag
5 sep
Start introductie
6 sep
Vervolg introductie
7 sep
Les volgens rooster
8 sep
Les volgens rooster voor alle leerjaren.
13 sep
Dag van de chocolade
14 sep
Schoolfotograaf
15 sep
Dag van de democratie
19 sep
Prinsjesdag
21 sep
Ouderavond leerjaar 1
25 sep
Week tegen het pesten
27 sep
Ouderavond leerjaar 2
28 sep
Ouderavond leerjaar 3
28 sep
Profielkeuze-avond havo 3
4 okt
Ouderavond leerjaar 4
9 okt
Inhaalmoment schoolfotograaf
11 okt
Coming out day
12 okt
Techniek Tastbaar
16 okt
Activiteitenweek - Stage week 4BK
23 okt
Herfstvakantie
2 nov
Examenfoto
8 nov
Ontwikkelmiddag
14 nov
Stage 3AHA en 3HA
16 nov
DOE-MIDDAG lln. groep 8
16 nov
Voorlichtingsavond ouders groep 8
23 nov
DOE - OCHTEND lln. groep 8
27 nov
Stage - klas 3BK
30 nov
Profielkeuze-avond atheneum 3
4 dec
Ontwikkelmiddag vanaf 13.15 uur lln. vrij
5 dec
Sinterklaas viering
8 dec
LOC gesprekken
8 dec
Excursie Duits - Kerstmarkt Bremen
15 dec
KERSTMARKT
18 dec
Toets dagen
18 dec
Mondelinge examens Nederlands B en K
19 dec
Kerstviering
21 dec
Kerstgala klas 4
22 dec
Kerstviering leerlingen
23 dec
Kerstvakantie
8 jan
Les vanaf 9.00 uur
17 jan
Voorlichtingsavond Ouders groep 8
19 jan
Rapporten uitdelen
25 jan
Vakkencarrousel 3HA/ 3AHA
29 jan
Nationale voorleesdagen
30 jan
Dag van de croissant
30 jan
Ontwikkelmiddag
2 feb
Schoolfeest leerjaar 1,2 en 3
5 feb
Stage - klas 3TL.
7 feb
OPEN DAG
17 feb
Voorjaarsvakantie
5 mrt
Panelgesprek klas 4
5 mrt
Ouderavond kiezen klas 2 basis -2 kader
6 mrt
Ouderavond kiezen na klas 2TL en klas 3TL
6 mrt
Panelgesprek klas 1
8 mrt
Schaatsmiddag Elfstedenhal.
13 mrt
Biddag voor gewas en arbeid
13 mrt
Voorlichtingsavond - ouder en kind groep 8
15 mrt
Ontwikkelmiddag
18 mrt
Start Ramadan
27 mrt
Paasviering
28 mrt
Pelgrimsdag met CVO lezing Thema Aandacht
29 mrt
Goede Vrijdag
1 apr
Pasen
2 apr
Museumweek
8 apr
CPE en CSPE
8 apr
Stage klas 3BK
8 apr
Toetsdagen
8 apr
Mondelinge examens talen
9 apr
Suikerfeest
9 apr
Ontwikkelmiddag - 5
11 apr
Girlsday techniek Klas 2
12 apr
Prikpunt 3
15 apr
PTA klas 4BK en 4TL afgerond
19 apr
Inhalers PTA leerjaar 4TL afgerond.
22 apr
Dag van de gezonde schoolkantine
23 apr
SE-cijferlijst uitdelen klas 4
25 apr
Laatste schooldag klas 4
25 apr
Excursies klas 1, 2 en 4
26 apr
Organisatie dag
27 apr
Meivakantie
13 mei
Herhalingslessen klas 4B/K/GL/TL
14 mei
Digitaal examen Engels 4BK
14 mei
CE Geschiedenis 4Gl/Tl.
14 mei
CE Engels 4Gl/Tl
14 mei
Herhalingslessen klas 4BK
15 mei
CE Duits 4Gl/Tl
15 mei
CE Biologie 4Gl/Tl
16 mei
Digitaal examen Biologie 4BK
16 mei
CE Nederlands 4Gl/Tl
17 mei
Digitaal examen Nederlands 4BK
17 mei
CE Nask1 4Gl/Tl
21 mei
CE Beeldende vakken 4Gl/Tl.
21 mei
Digitaal examen Economie 4BK
21 mei
CE Economie 4Gl/Tl
22 mei
CE Maatschappijkunde 4Gl/Tl.
23 mei
Digitaal examen Maatschappijkunde Wiskunde 4BK
23 mei
CE Wiskunde 4Gl/Tl
24 mei
CE Aardrijkskunde 4Gl/Tl
27 mei
CE Nask2 4Gl/Tl
5 jun
Uitslag CSPE's VMBO klas 4
6 jun
Stage - 2 klas 3TL
12 jun
Uitslag 1e tijdvak.
12 jun
Uitslag en rondbrengen examenuitslag.
13 jun
Ontvangst leerjaar 4. ochtend
13 jun
CPS - Collectieve Scholing Differentiatie
18 jun
Afname 2e tijdvak
21 jun
Uitslag 2e tijdvak CSPE 4GL/TL