Agenda

Onderstaand de agenda van aankomende periode.

Aankomende agenda

5 mrt
Panelgesprek klas 4
5 mrt
Ouderavond kiezen klas 2 basis -2 kader
6 mrt
Ouderavond kiezen na klas 2TL en klas 3TL
6 mrt
Panelgesprek klas 1
8 mrt
Schaatsmiddag Elfstedenhal.
13 mrt
Voorlichtingsavond - ouder en kind groep 8
13 mrt
Biddag voor gewas en arbeid
15 mrt
Ontwikkelmiddag
18 mrt
Start Ramadan
27 mrt
Paasviering
28 mrt
Pelgrimsdag met CVO lezing Thema Aandacht
29 mrt
Goede Vrijdag
1 apr
Pasen
2 apr
Museumweek
8 apr
CPE en CSPE
8 apr
Mondelinge examens talen
8 apr
Stage klas 3BK
8 apr
Toetsdagen
9 apr
Ontwikkelmiddag - 5
9 apr
Suikerfeest
12 apr
Prikpunt 3
15 apr
PTA klas 4BK en 4TL afgerond
18 apr
Girlsday techniek Klas 2
19 apr
Inhalers PTA leerjaar 4TL afgerond.
22 apr
Dag van de gezonde schoolkantine
23 apr
SE-cijferlijst uitdelen klas 4
24 apr
Examenfuif klas 4
25 apr
Excursies klas 1, 2 en 4
25 apr
Laatste schooldag klas 4
26 apr
Organisatie dag
27 apr
Meivakantie
13 mei
Herhalingslessen klas 4B/K/GL/TL
14 mei
CE Engels 4Gl/Tl
14 mei
Digitaal examen Engels 4BK
14 mei
CE Geschiedenis 4Gl/Tl.
14 mei
Herhalingslessen klas 4BK
15 mei
CE Biologie 4Gl/Tl
15 mei
CE Duits 4Gl/Tl
16 mei
Digitaal examen Biologie 4BK
16 mei
CE Nederlands 4Gl/Tl
17 mei
Digitaal examen Nederlands 4BK
17 mei
CE Nask1 4Gl/Tl
21 mei
CE Beeldende vakken 4Gl/Tl.
21 mei
CE Economie 4Gl/Tl
21 mei
Digitaal examen Economie 4BK
22 mei
CE Maatschappijkunde 4Gl/Tl.
23 mei
Digitaal examen Maatschappijkunde Wiskunde 4BK
23 mei
CE Wiskunde 4Gl/Tl
24 mei
CE Aardrijkskunde 4Gl/Tl
27 mei
CE Nask2 4Gl/Tl
5 jun
Uitslag CSPE's VMBO klas 4
6 jun
Stage - 2 klas 3TL
12 jun
Uitslag en rondbrengen examenuitslag.
12 jun
Uitslag 1e tijdvak.
13 jun
Ontvangst leerjaar 4. ochtend
13 jun
Ontwikkelmiddag
17 jun
Afname 2e tijdvak
19 jun
Kennismakingsavond ouders nw. 1e klassers
19 jun
Kennismakingsmiddag nieuwe 1e klassers
21 jun
Uitslag 2e tijdvak CSPE 4GL/TL
24 jun
CSPE DP/ZW 4BK.
27 jun
Toets week alle klassen 1, 2 en 3
28 jun
Uitslag 2e tijdvak klas 4
3 jul
Diploma-uitreiking
4 jul
Rapportvergadering 1,2 en 3
5 jul
Start activiteitenweek klas 1 en 2 en activiteit klas 3
8 jul
Werkweek klas 3 en activiteitenweek klas 1 en 2
15 jul
Mentortijd met boeken inleveren en rapport
16 jul
Schoolkaatsen Mavo KNKB partij in St.-Annaparochie
20 jul
Zomervakantie

Afgelopen agenda

Zomervakantie
4 nov
Schoolfinale First Lego League Klas 1
7 nov
Week van respect
8 nov
Stage 3HA en 3AHA
9 nov
Profielkeuzemiddag 3HA en 3AHA
16 jan
Rapportbespreking klas 4
17 jan
Rapportbespreking klas 3
18 jan
Rapportbespreking klas 2
18 jan
Doe- en Info avond
19 jan
Rapportbespreking klas 1
24 jan
Vakkencarrousel 3Havo en 3VWO
25 jan
10 minuten gesprekken
1 feb
Open dag
6 feb
Meet & Greet Economie
7 feb
Stage 3TL
8 feb
Stage 3TL
17 feb
Schaatsmiddag
20 feb
Voorlichting stage 3BK
22 feb
Beroepen- en opleidingsmarkt
25 feb
Voorjaarsvakantie
7 mrt
Ontwikkelmiddag
14 mrt
Ouderavond Vakkenkeuze
20 mrt
Presentatie Burgerschap 2.0
22 mrt
Rechtbank bezoek
27 mrt
Toets week
27 mrt
Fryske Wike
3 apr
Ontwikkelmiddag
6 apr
Paasviering
7 apr
Pelgrims dag
17 apr
Landelijke Dag tegen Pesten
20 apr
Laatste schooldag klas 4
20 apr
Excursie klas 1
20 apr
Excursie klas 2
21 apr
Dag van de gezonde schoolkantine
22 apr
Meivakantie
15 mei
Gezonde schoolweek
18 mei
Hemelvaartsdag
26 mei
Schoolfeest ljr. 1, 2 en 3
29 mei
Pinkstermaandag
31 mei
Ontwikkelmiddag
8 jun
Stage 3TL
14 jun
Uitslag examens 1e tijdvak
21 jun
Kennismakingsmiddag
21 jun
Kennismakingsavond
29 jun
Uitslag 2e tijdvak B - K
29 jun
Toetsweek / Taaldorp
3 jul
Inhaaldag toetsen
6 jul
Uitslag 2e tijdvak GL/TL
6 jul
Rapportvergaderingen
7 jul
Alternatieve schooldag
10 jul
Werkweek ljr. 3
10 jul
Activiteitenweek
11 jul
Meet & Greet
17 jul
Mentortijd met boeken inleveren en rapport
17 jul
Afscheid klas 3 Havo / Atheneum
18 jul
Schoolkaatsen
4 sep
Organisatie dag
5 sep
Start introductie
6 sep
Vervolg introductie
7 sep
Les volgens rooster
8 sep
Les volgens rooster voor alle leerjaren.
13 sep
Dag van de chocolade
14 sep
Schoolfotograaf
15 sep
Dag van de democratie
19 sep
Prinsjesdag
21 sep
Ouderavond leerjaar 1
25 sep
Week tegen het pesten
27 sep
Ouderavond leerjaar 2
28 sep
Ouderavond leerjaar 3
28 sep
Profielkeuze-avond havo 3
4 okt
Ouderavond leerjaar 4
9 okt
Inhaalmoment schoolfotograaf
11 okt
Coming out day
12 okt
Techniek Tastbaar
16 okt
Activiteitenweek - Stage week 4BK
23 okt
Herfstvakantie
2 nov
Examenfoto
8 nov
Ontwikkelmiddag
14 nov
Stage 3AHA en 3HA
16 nov
DOE-MIDDAG lln. groep 8
16 nov
Voorlichtingsavond ouders groep 8
23 nov
DOE - OCHTEND lln. groep 8
27 nov
Stage - klas 3BK
30 nov
Profielkeuze-avond atheneum 3
4 dec
Ontwikkelmiddag vanaf 13.15 uur lln. vrij
5 dec
Sinterklaas viering
8 dec
LOC gesprekken
8 dec
Excursie Duits - Kerstmarkt Bremen
15 dec
KERSTMARKT
18 dec
Toets dagen
18 dec
Mondelinge examens Nederlands B en K
19 dec
Kerstviering
21 dec
Kerstgala klas 4
22 dec
Kerstviering leerlingen
23 dec
Kerstvakantie
8 jan
Les vanaf 9.00 uur
17 jan
Voorlichtingsavond Ouders groep 8
19 jan
Rapporten uitdelen
25 jan
Vakkencarrousel 3HA/ 3AHA
29 jan
Nationale voorleesdagen
30 jan
Dag van de croissant
30 jan
Ontwikkelmiddag
2 feb
Schoolfeest leerjaar 1,2 en 3
5 feb
Stage - klas 3TL.
7 feb
OPEN DAG
17 feb
Voorjaarsvakantie